Загрявка за Spirit of Burgas

10.08.09 г.

Ааахаахааа!!! Ще си умра от кеф! :D




И тези момчета не са ли и те сладурчета!



А за третата вечер няма как да се подготвям, защото тези педераси, организаторите, не казват хедлайнера. Аз котка в чувал не купувам.

Вече едва издържам...

[EDIT] ПРОГРАМА НА ФЕСТИВАЛА

14 август

Main Stage

Ogonek
Mocks
Cooh
Sub Focus
LTJ Bukem feat. MC Conrad
Dreadzone
Panican Whyasker
23:30 - 01:00 Faith No More, САЩ

Black Sea Salsa Fest
Бургас 75
Maykel Fonts
Latina Blanka
Mundo Latino
Alex Lima
Tomido Twins
Salsa Galaxy
Nemanjah Sonero
Palante
Alfredo Style
Los Hermanos
Salsa Sinners
Salsa Che
Maykel Fonts
Ramark Dance Company
Salsa de Cuba
Live Band - Mandinga

Blues & Jazz Stage
Unlimited & Ruth
Real FAM Blues Kids
Wild Flowers
Кръпка Блус Бенд
Jam Session

Go Dutch Stage

Remote Area/Kazz Electronic feat.
Lauhaus
Makcim
Boris Werner
Julien Chaptal

Jack Daniel’s Rock Stage
Breakpoint 20:00
Bernays Propaganda, Македония 20:45
Elvis Jackson, Словения 21:35
As Soon As Possible 22:30
Odd Crew 01:10
Babyface Clan 02:15

Zionlionz Roots Dancehall & Dub Stage
Brother Lion
Brumbaras
Masta P6U

На Тъмно Stage
Hard Core & Punk Night
A-Moral
Empty Face
Twist
Overdawn
Cold Breath
Spot
Eyeld
NFG

15 август


Main Stage
Vagabond & James Bongg
Уил Уайт, Великобритания
Siluet
Gravity Co.
De Phazz
23:30 - 01:00 Fun Lovin` Criminals, САЩ

Black Sea Salsa Fest
Бургас 75
Salsa Diva
Imu Dance Company
Academy Burgas
Alex Lima
Torres Dance
Salsa Che
Alfredo Torres
Silvia & Yuniel
Los Hermanos
Salsa Sinners

Blues & Jazz Stage
Three-O-Five
Future Shock
Roy Powell Peak Exp. Trio
Shinobusi
Attila Weinberger, Румъния
Jam Session

Go Dutch Stage
Rush Hour Soundsistem Amsterdam feat.
Tom Trago
Aardvarck
Antal
Cinnaman
Nacho Patrol Aka Legowelt

Jack Daniel’s Rock Stage
INK, Гърция 20:00
Сепуко 6 20:45
Those Furious Flames, Швейцария 21:35
Млък! 22:30
Светльо & The Legends 01:10
Черно фередже 02:15

Zionlionz Roots Dancehall & Dub Stage
Phoenix
Zion
Daft Dub

На Тъмно Stage
Ragga, Reggae & Ska Night
Нокаут
Senior Buffos & The Synchronizers
La Muchedumbre
Q Check
BGZ
Surmata Harry`s Coptor mix
DiS feat. Sistah 187
Zion Lions Sound System
DJ Brother Lion
DJ Zion
DJ Masta P6u
One Love Crew

16 август

Main Stage
Stephan Panev
JackRock
Balthazar
Марио Раниери, Австрия
Alexander Kowalski
Speedy J
Artery
Clawfinger, Швеция
The Crystal Method, САЩ

Black Sea Salsa Fest
Tumbaito

Blues & Jazz Stage
Лот Лориен
SG Fusion Quarter
Джендема
Crossroad Blues Band
Дърти Пърчис
Jam Session

Go Dutch Stage
Welcome to the Future and Vassallo Artist Management feat.
William Kouam Djoko
Quazar
Tom Ruijg
Dorine Dorado
Robert Powlson & Wouter Smit
Tony Boogs
Rik
Live Percussion by A3 Abbo


Jack Daniel’s Rock Stage
Ollie 20:00
Hypercube 20:40
The Monicans, Австралия 21:20
Collapso 23:10
Last Hope 00:00
Mellow Toy, Италия 00:50
Brothers in Blood 01:40


Zionlionz Roots Dancehall & Dub Stage
Invoke
Dharba
Shaka Bo
Energy D

На Тъмно Stage
Balkan Music Night
Kozza - Mostra
DJ Dharba
DJ Bai Pop
BalkanXpress - DJ Kosta Kostov
Karandila Gypsy Brass Band
DJ Phoenix

2 коментара:

marfieta каза...

Завиждам! :( Миме, купонясвай и зарад мен, мацка! \m/

frog'n'roll каза...

Обещавам, можеш да бъдеш сигурна - няма да те изложа. :P

Ма и ти си имаш Калиакра наоколо, бе! Дваж по-черна завист ме тресе, да знаеш. :(

:)) ;)) ;;) :D ;) :p >:) :-/ X( :-S :-B B-) :| =)) :-h I-) [-( (:| :-? =D> @-) b-( %-( :@) ~:> @};- (~~) ~O) *-:) >-) :-L [-X \:D/ :-@ ^:)^ :"> :x :-* =(( :-O :)] ~X( 8-| :O) :-w :-j

Публикуване на коментар